pam_unix2 - en to km translation catalogue (69 entries)

en: Could not determine hostname.
km: មិន​អាច​កំណត់​ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​បាន​ឡើយ ។

en: RPC Secure Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់​សុវត្ថិភាព RPC ៖

en: Cannot find secret key for %s.
km: មិន​អាច​រកឃើញ​កូនសោ​សម្ងាត់​សម្រាប់ %s បាន​ឡើយ ។

en: Can't find %s's secret key
km: មិន​អាច​រកឃើញ​កូនសោ​សម្ងាត់​របស់ %s បាន​ឡើយ

en: Could not get public key for %s.
km: មិន​អាច​ទទួល​បាន​កូនសោ​សាធារណៈ​សម្រាប់ %s បាន​ឡើយ ។

en: Could not determine the NIS+ root server.
km: មិន​អាច​កំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ NIS+ root បាន​ឡើយ ។

en: Could not create conversion key.
km: មិន​អាច​បង្កើត​កូនសោ​ផ្លាស់ប្តូរបាន​ឡើយ ។

en: DES encryption failure
km: ការបរាជ័យ​អ៊ិនគ្រីប DES

en: rpc.nispasswd not running on %s
km: rpc.nispasswd មិន​រត់​លើ %s ឡើយ

en: ERROR: Password incorrect. Try again
km: កំហុស ៖ ពាក្យសម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។

en: ERROR: %s
           Password not changed
km: កំហុស ៖ %s
           ពាក្យសម្ងាត់​មិន​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ឡើយ

en: DES decryption failure.
km: ការបរាជ័យ​ឌិគ្រីប DES

en: ERROR: %s
           password not changed
km: កំហុស ៖ %s
           ពាក្យសម្ងាត់​មិន​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ឡើយ

en: ERROR: Only partial success.
km: កំហុស ៖ ជោគជ័យ​តែ​ផ្នែក​ខ្លះ ។

en: 	Password: %s
km: 	ពាក្យសម្ងាត់ ៖ %s

en: 	gecos: %s
km: 	gecos ៖ %s

en: 	Shell: %s
km: 	សែល ៖ %s

en: 	Secret Key: %s
km: 	កូនសោ​សម្ងាត់ ៖ %s

en: ERROR: Unknown error.
km: កំហុស ៖ កំហុស​ដែល​មិន​ស្គាល់ ។

en: NIS+ password information changed for %s
    NIS+ credential information changed for %s
km: ព័ត៌មាន​ពាក្យសម្ងាត់ NIS+ បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​សម្រាប់ %s
    ព័ត៌មាន​សម្គាល់ NIS+ បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​សម្រាប់ %s

en: Password information update failed.
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ព័ត៌មាន​របស់​ពាក្យសម្ងាត់​ទាន់សម័យ បាន​បរាជ័យ ។

en: The NIS+ credential information for %s will not be changed.
km: ព័ត៌មាន​សម្គាល់ NIS+ សម្រាប់ %s នឹង​មិនផ្លាស់ប្ដូរ​ឡើយ ។

en: User %s must do the following to update credential information:
km: អ្នកប្រើ %s ត្រូវ​តែ​អនុវត្ត​ដូច​ខាង​ក្រោម ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ព័ត៌មាន​សម្គាល់​ទាន់សម័យ ៖

en: Use NEW password for login and OLD password for keylogin.
km: ប្រើ​ពាក្យសម្ងាត់​ថ្មី​សម្រាប់​ចូល និង ពាក្យសម្ងាត់​ចាស់​សម្រាប់​ចូល​ដោយ​ប្រើ​កូនសោ ។

en: Use "chkey -p" to reencrypt the credentials with the
km: ប្រើ "chkey -p" ដើម្បី​អ៊ិនគ្រីប​ព័ត៌មាន​សម្គាល់​ឡើង​វិញ ជាមួយ

en: new login passwd.
km: ពាក្យសម្ងាត់​ចូល​ថ្មី ។

en: The user must keylogin explicitly after next login.
km: អ្នក​ប្រើ​ត្រូវ​តែ​ចូល​ដោយ​ប្រើ​កូនសោ​ច្បាស់លាស់ ក្រោយពី​ការចូល​បន្ទាប់ ។

en: NIS+ passwd table not found: %s
km: រក​មិន​ឃើញ​តារាង​ពាក្យសម្ងាត់ NIS+ ឡើយ ៖ %s

en: User not found in NIS+ table.
km: រក​មិន​ឃើញ​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ក្នុង​តារាង NIS+ ឡើយ ។

en: Password:
km: ពាក្យសម្ងាត់ ៖

en: Your password has expired. Choose a new password.
km: ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​បាន​ផុតកំណត់​ហើយ ។ សូម​ជ្រើស​ពាក្យសម្ងាត់​ថ្មី​មួយ ។

en: Password change requested. Choose a new password.
km: បាន​ស្នើសុំ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ ។ សូម​ជ្រើស​ពាក្យសម្ងាត់​ថ្មី​មួយ ។

en: Your password will expire in %ld days.
km: ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​នឹង​ផុត​កំណត់​ក្នុង​រយៈពេល %ld ថ្ងៃ ។

en: Your password will expire tomorrow.
km: ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​នឹង​ផុតកំណត់​នៅ​ថ្ងៃ​ស្អែក ។

en: Your password will expire within 24 hours.
km: ពាក្យសម្ងាត់​របស់​អ្នក​នឹង​ផុតកំណត់​ក្នុង​រយៈពេល ២៤ម៉ោង ។

en: Permissions on the password database may be too restrictive.
km: សិទ្ធិ​លើមូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ពាក្យសម្ងាត់ ហាក់​ដូចជា​តឹងរ៉ឹង​ពេក​ហើយ ។

en: Less then %d weeks since the last change.
km: តិច​ជាង %d សប្ដាហ៍ ចាប់​តាំង​ពី​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ចុងក្រោយ ។

en: Less then %d days since the last change.
km: តិច​ជាង %d ថ្ងៃ ចាប់​តាំង​ពី​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ចុងក្រោយ ។

en: You can only change local passwords.
km: អ្នក​អាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​តែ​ពាក្យសម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Password change aborted.
km: បាន​បញ្ឈប់​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ ។

en: Passwords do not match.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ដូច​គ្នា​ឡើយ ។

en: Error: Password NOT changed.
km: កំហុស ៖ ពាក្យសម្ងាត់​មិន​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ឡើយ ។

en: Password changed.
km: ពាក្យសម្ងាត់​បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Cannot find the master ypserver: %s
km: មិន​អាច​រកឃើញ ypserver មេ​បាន​ឡើយ ៖ %s

en: yppasswdd not running on NIS master %s
km: yppasswdd មិន​កំពុង​រត់​លើ​មេ NIS %s ឡើយ

en: yppasswd daemon running on illegal port.
km: ដេមិន yppasswd កំពុង​រត់​លើ​ច្រកខុសច្បាប់ ។

en: Cannot open %s for reading: %s
km: មិន​អាច​បើក %s សម្រាប់​អាន​បាន ៖ %s

en: Unable to obtain entropy from %s
km: មិន​អាច​ទទួល entropy ពី %s

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
km: មិន​អាច​បង្កើត salt ។ សូម​ពិនិត្យមើល​ការ​កំណត់​គ្រីប​របស់​អ្នក ។

en: Cannot create salt for standard crypt
km: មិន​អាច​បង្កើត salt សម្រាប់​គ្រីបស្តង់ដារ

en: Cannot create salt for MD5 crypt
km: មិន​អាច​បង្កើត salt សម្រាប់​គ្រីប MD5

en: Cannot create salt for bigcrypt
km: មិន​អាច​បង្កើត salt សម្រាប់ bigcrypt

en: No support for bigcrypt included
km: គ្មាន​ការគាំទ្រ​សម្រាប់ bigcrypt ដែល​រួមបញ្ចូល

en: Cannot create salt for blowfish crypt
km: មិន​អាច​បង្កើត salt សម្រាប់​គ្រីប blowfish

en: No support for blowfish included
km: គ្មាន​ការគាំទ្រ​សម្រាប់ blowfish ដែល​រួមបញ្ចូល

en: crypt_r() returns NULL pointer
km: crypt_r() ត្រឡប់ pointer NULL

en: Cannot lock password file: already locked.
km: មិន​អាច​ចាក់សោ​ឯកសារ​ពាក្យសម្ងាត់​បាន​ឡើយ ៖ បាន​ចាក់សោ​រួច​ហើយ ។

en: Cannot open %s: %m
km: មិន​អាច​បើក %s បាន​ឡើយ ៖ %m

en: Cannot stat %s: %m
km: មិន​អាច​ចាប់ផ្ដើម %s បាន​ឡើយ ៖ %m

en: Cannot create temp file (%s): %m
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​បណ្ដោះអាសន្ន (%s) បាន​ឡើយ ៖ %m

en: Error while writing new shadow file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈពេល​សរសេរ​ឯកសារ shadown ថ្មី ៖ %m

en: Error while closing old shadow file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈ​ពេល​បិទ​ឯកសារ shadown ចាស់ ៖ %m

en: Error while closing temporary shadow file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈ​ពេល​បិទ​ឯកសារ shadown បណ្ដោះអាសន្ន ៖ %m

en: Error while writing new password file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈពេល​សរសេរ​ឯកសារ​ពាក្យសម្ងាត់​ថ្មី ៖ %m

en: Error while closing old password file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈពេល​បិទ​ឯកសារ​ពាក្យសម្ងាត់​ចាស់ ៖ %m

en: Error while closing temporary password file: %m
km: មាន​កំហុស ខណៈពេល​បិទ​ឯកសារ​ពាក្យសម្ងាត់​បណ្ដោះអាសន្ន ៖ %m

en: Changing NIS password for %s on %s.
km: កំពុង​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ NIS សម្រាប់ %s លើ %s ។

en: Error while changing the NIS password.
km: មាន​កំហុស ខណៈពេល​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ NIS ។

en: Error while changing the NIS+ password.
km: មាន​កំហុស ខណៈ​ពេល​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យសម្ងាត់ NIS+ ។
